Upis u toku!

Nagrade

Nagrade učenika u školskoj 2020/2021. godini


  1. Na opštinski nivo takmičenja u projektu Čitam, pa šta u organizaciji Biblioteke grada Beograda plasirali su se:
    • Ivana Vukosavljević, III razred;
    • Aleksej Radovanović, III razred i
    • Aleksa Marković, IV razred
    Na gradski nivo takmičenja u projektu Čitam, pa šta u organizaciji Biblioteke grada Beograda plasirala se:
    • Ivana Vukosavljević, III razred.
  2. Na opštinsko takmičenje recitatora plasirali su se:
    • Mihaela Maljković, I razred;
    • Adam Radovanović, II razred i
    • Marija Vujović, III razred
  3. Matematičko takmičenje u organizaciji Društva matematičara Srbije:
    Na opštinskom takmičenju naši učenici osvojili su:
    • Marko Petrović, III razred – 1.mesto;
    • Aleksej Radovanović, III razred – pohvalnica;
    • Rastko Stanimirović, V razred – 2. mesto;
    • Marko Stanojević, V razred – 3.mesto;
    Na okružnom takmičenju postignuti su sledeći rezultazi:
    • Rastko Stanimirović, V razred- 2. mesto i
    • Marko Stanojević, V razred- učešće.
  4. Na Nacionalnom matematičkom takmičenju Misliša 2021 nagrađeni su:
    • Marko Petrović, III razred - 1. nagrada
    • Adam Radovanović, II razred - 2. nagrada
    • Rastko Stanimirović, V razred - 3. nagrada
    • Aleksej Radovanović, III razred - 3. nagrada
    • Marko Stanojević, V razred - pohvala
  5. Na likovnom konkursu ,,Domovina se brani lepotom i znanjem" u organizaciji Dečjeg kulturnog centra Beograd Aleksa Marković, IV razred osvojio je pohvalu.
  6. Na likovnom konkursu „Železnica očima dece“ u organizaciji Železnica Srbije rad Teodora Milićevića, III razred, odabran je za izložbu kao jedan od najuspelijih radova;
  7. Na likovnom konkursu ,,Reciklirajmo i prirodu čuvajmo" u organizaciji Dečjeg saveza grada Vranja naši učenici osvojili su:
    • Adam Radovanović, II razred – 1. mesto u kategoriji učenika od I do IV razreda;
    • Aleksa Grujić, IV razred – pohvala za kreativni rad;
  8. Na likovnom konkursu „Sveti Sava kroz sliku i stih“ u organizaciji Umetničkog prostora "Alternativa" i Centra za afirmaciju stvaralaštva – Poetikum Lena Magdić, II razred i Luna Marković, III razred osvojile su pohvalu.
  9. Na likovno-literarnom konkursu "U svetu bajki" u organizaciji Narodne biblioteke „Raka Drainac“ iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečje knjige Adam Radovanović, II razred osvojio je 1. mesto u kategoriji likovnih radova učenika od 1. do 4. razreda;
  10. Na likovno-literarnom konkursu „Najlepša mama na svetu - moja mama“ u organizaciji Dečjeg saveza grada Vranja naši učenici u kategoriji učenika od I do IV razreda osvojili su:
    • Andrej Tasić, III razred - 1. mesto za literarni rad;
    • Aleksej Radovanović, III razred - 3. mesto za literarni rad i
    • Luna Marković - III razred - 2. mesto za likovni rad.
  11. Na literarnom konkursu za učenike osnovnih i srednjih škola u organizaciji dramske radionice za decu „Cvrčak“ iz Temerina, radovi sledećih učenika izabrani su za objavljivanje u zbirci ,,Cvrčak i drugari":
    • Lena Magdić, II razred;
    • Ivana Vukosavljević, III razred;
    • Aleksa Grujić, IV razred i
    • Aleksa Marković, IV razred.
  12. Na literarnom konkursu „Knjiga kao putokaz“ u organizaciji Udruženja građana „Emblema“ i časopisa za decu i mlade na srpskom i na bugarskom jeziku „Farče“, rad učenice 2. razreda, Lene Magdić, objavljen je u istoimenom dvojezičnom zborniku dečjih radova na 72. strani.
  13. Na likovnom konkursu „Linija i boja čarolija moja“ u organizaciji Dečijeg kulturnog centra Niš, Aleksa Marković, učenik IV razreda, osvojio je 3. mesto.
  14. Na konkursu Učiteljskog društva Niš, koji je raspisan povodom održavanja Festivala „Riznica talenata“ zapažene rezultate ostvarili su:
    • Lena Magdić, 2. razred – 1. mesto u kategoriji proznih radova;
    • Aleksa Grujić, 4. razred – pohvala u kategoriji poezije;
    • Ivana Vukosavljević, 3. razred – pohvala u kategoriji proznih radova i 2. mesto u kategoriji likovnih radova i
    • Tamara Timotijević, 3. razred – pohvala u kategoriji likovnih radova
  15. Na Međunarodnoj dečjoj likovnoj izložbi ,,Flora i fauna - izvor života i lepote" u organizaciji Dečjeg likovnog centra Skoplje, pod pokroviteljstvom Ministarstva za kulturu Republike Makedonije, učenici prvog i drugog razreda dobitnici su prve nagrade, dok je učenica Luna Marković osvojila drugu nagradu.
  16. Na likovnom konkursu ,,Sačuvajmo život planeti“ lista za decu ,,Neven“ u cilju podsećanja šire javnosti na važnost očuvanja ekosistema, ali i da podstakne borbu pojedinca protiv narušavanja životne sredine, likovni radovi učenika III razreda, Ivane Vukosavljević i Andreja Tasića odabrani su za likovnu izložbu. Zbirka izloženih radova dostupna je putem sledećeg linka kliknite vode;
  17. Na likovnom konkursu ,,Heroji našeg doba 2“ raspisanog od strane Udruženja somborskih učitelja sa namerom da podstaknu učenike da sa svog stanovišta predstave način rešavanja problema borbe protiv klimatskih promena, Tamara Timotijević, učenica III razreda, osvojila je 1. mesto u kategoriji radova učenika III razreda. Svi dospeli radovi se mogu pogledati na sledećem linku: kliknite ovde;
  18. Na konkursu "Hristos voskrese, radost donese" u organizaciji Dečjeg saveza grada Vranja Lena Magdić dvostruko je nagrađena. Osvojila je 1. mesto i u kategoriji likovnih i u kategoriji literarnih radova.
  19. Na konkursu ,,Radionica basnopisaca“ u organizaciji Zadužbine ,,Dositej Obradović“ u kategoriji TEKST I ILUSTRACIJA grupni rad učenika Marka Petrovića, Alekseja Radovanovića i Lune Marković osvojio je 3. nagradu.
  20. Na literarnom konkursu "Priroda je moj svet", u organizaciji Dečjeg kulturnog centra Beograd, posvećenom Desanki Maksimović, učenica II razreda Lena Magdić, osvojila je 1. mesto u kategoriji poezije od 2. do 4. razreda. Nagrađena pesma objavljena je i u IV broju video-časopisa "Čika Jova Zmaj" na 9.strani;
  21. Na likovnom konkursu „Kreativno lice čepa“ u organizaciji Udruženja „Čep za hendikep“ grupni rad učenika II razreda, Adama Radovanovića i Lene Magdić, osvojio je 2. mesto;
  22. Na V literarnom i foto konkursu „Moj ljubimac“ u organizaciji Dečjeg klturnog centra Beograd učenica III razreda Tamara Timotijević osvojila je 1. mesto u kategoriji fotografije, a učenik III razreda Marko Petrović 2. mesto u kategoriji proznih radova.
  23. Na Međunarodnom matematičkom takmičenju „Kengur bez granica 2021“ među učenicima naše škole zapažene rezultate ostvarili su:
    • Adam Radovanović, II razred, 65 poena - pohvala;
    • Aleksej Radovanović, III razred, 105 poena - 2. nagrada;
    • Marko Petrović, , III razred, 89.25 poena - pohvala i
    • Rastko Stanimirović, V razred, 95.75 poena - pohvala.
,

Pratite nas!

Kontakt podaci

ulica Čočetova 3M
Jagodina,
Republika Srbija

Telefon: 062/798 799
Email: info@crnjanski.rs
Website: www.crnjanski.rs

Lokacija