Upis u toku!

Učenička dostignuća

23.04.2021.

Realizovane aktivnosti od početka drugog polugodišta:

  1. Na opštinski nivo takmičenja u projektu Čitam, pa šta u organizaciji Biblioteke grada Beograda plasirali su se:
    • Ivana Vukosavljević, III razred;
    • Aleksej Radovanović, III razred i
    • Aleksa Marković, IV razred
  2. Na opštinsko takmičenje recitatora plasirali su se:
    • Mihaela Maljković, I razred;
    • Adam Radovanović, II razred i
    • Marija Vujović, III razred
  3. Matematičko takmičenje u organizaciji Društva matematičara Srbije:
    Na opštinskom takmičenju naši učenici osvojili su:
    • Marko Petrović, III razred - 1.mesto;
    • Aleksej Radovanović, III razred - pohvalnica;
    • Rastko Stanimirović, V razred - 2. mesto;
    • Marko Stanojević, V razred - 3.mesto;
    Na okružno takmičenje plasirali su se:
    • Marko Stanojević, V razred i
    • Rastko Stanimirović, V razred.
  4. Na Nacionalnom matematičkom takmičenju Misliša 2021 nagrađeni su:
    • Marko Petrović, III razred - 1. nagrada
    • Adam Radovanović, II razred - 2. nagrada
    • Rastko Stanimirović, V razred - 3. nagrada
    • Aleksej Radovanović, III razred - 3. nagrada
    • Marko Stanojević, V razred - pohvala
  5. Na likovnom konkursu "Domovina se brani lepotom i znanjem" u organizaciji Dečjeg kulturnog centra Beograd Aleksa Marković, IV razred osvojio je pohvalu.
  6. Na likovnom konkursu "Železnica očima dece" u organizaciji Železnica Srbije rad Teodora Milićevića, III razred, odabran je za izložbu kao jedan od najuspelijih radova;
  7. Na likovnom konkursu "Reciklirajmo i prirodu čuvajmo" u organizaciji Dečjeg saveza grada Vranja naši učenici osvojili su:
    • Adam Radovanović, II razred - 1. mesto u kategoriji učenika od I do IV razreda;
    • Aleksa Grujić, IV razred - pohvala za kreativni rad;
  8. Na likovnom konkursu "Sveti Sava kroz sliku i stih" u organizaciji Umetničkog prostora "Alternativa" i Centra za afirmaciju stvaralaštva - Poetikum Lena Magdić, II razred i Luna Marković, III razred osvojile su pohvalu.
  9. Na likovno-literarni konkurs "U svetu bajki" u organizaciji Narodne biblioteke "Raka Drainac" iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečje knjige Adam Radovanović, II razred osvojio je 1. mesto u kategoriji likovnih radova učenika od 1. do 4. razreda;
  10. Na likovno-literarnom konkursu "Najlepša mama na svetu - moja mama" organizaciji Dečjeg saveza grada Vranja naši učenici u kategoriji učenika od I do IV razreda osvojili su:
    • Andrej Tasić, III razred - 1. mesto za literarni rad;
    • Aleksej Radovanović, III razred - 3. mesto za literarni rad i
    • Luna Marković - III razred - 2. mesto za likovni rad.
  11. Na literarnom konkursu za učenike osnovnih i srednjih škola u organizaciji dramske radionice za decu "Cvrčak" iz Temerina, radovi sledećih učenika izabrani su za objavljivanje u zbirci "Cvrčak i drugari":
    1. Lena Magdić, II razred;
    2. Ivana Vukosavljević, III razred;
    3. Aleksa Grujić, IV razred i
    4. Aleksa Marković, IV razred.

Pratite nas!

Kontakt podaci

ulica Čočetova 3M
Jagodina,
Republika Srbija

Telefon: 062/798 799
Email: info@crnjanski.rs
Website: www.crnjanski.rs

Lokacija