Nagrade i priznanja učenika u školskoj 2021/2022. godini​
Previous
Next

PRVA MESTA

IV Festival dečjeg književnog stvaralaštva "Želim da budem dete" (poezija):
  • Lena Magdić, III razred - 1. mesto;
  • Marko Petrović, IV razred – pohvala.
Festival "Glumac-školarac"
  • Marko Stanojević, VI razred- 1. mesto prema glasovima publike
Literarni konkurs „Cvrčak“
  • Lena Magdić, III razred- 1.mesto
34. Međunarodni festival humora za decu
  • Lenka Marović, I razred- 1 mesto
  • Mihaela Maljković, II razred- 3. mesto
  • Stefan Ranđelović, I razred- 3. mesto
  • Marija Vujović, IV razred- 2. mesto
  • Andrej Tasić, IV razred- pohvala
  • Adam Radovanović, III razred- 1. mesto
  • Andrej Tasić, IV razred- 2. mesto
Likovni konkurs ,,Hristos voskrese, radost donese"
  • Aleksa Marković, V razred- 1. mesto
Likovni konkurs "Heroji našeg doba 3"
  • Aleksej Radovanović, IV razred- 1. mesto
Literarni konkurs ,,Priroda je moj svet"
  • Ivana Vukosavljević, IV razred- 1. mesto
Republiki festival „Riznica talenata“
  •  Marija Vujović, IV razred – 1. mesto
Literarni konkurs ,,Izvor žive reči”
  • Luna Marković, 4. razred- dvostruko 1. mesto
Republički nivo X smotre čitalaštva „Čitalići 2022.” - časopis posvećen Dušanu Radoviću
  • Adam Radovanović,
  • Lena Magdić,
  • Sofoklis Dimopoulos i
  • Saša Lisek (grupni rad) - 1. mesto
Likovni konkurs ,,Šantićeva reč"
  • Sofoklis- Nikola Dimopoulos, III razred- 1. mesto
Literarni konkurs ,,Šantićeva reč"
  • Ivana Vukosavljević, IV razred- 1. mesto
Republički nivo X smotre čitalaštva „Čitalići 2022.”
  • Lena Magdić, II razred- 1. mesto
Konkurs "Krv život znači"
  • Aleksej Radovanović, IV razred- 1. mesto
Nagradni konkurs „Tabla Fest 22“
  • Sofoklis-Nikola Dimopoulos, III razred – 1.mesto
X međunarodni likovno-literarno-novinarski konkurs „Bogatstvo različitosti“:
  • Adam Radovanović, Lena Magdić, Saša Lisek, Sofoklis Dimopoulos (grupni rad), III razred – 1. mesto;
Opštinsko takmičenje iz matematike

• Marko Petrović, IV razred -1. mesto
• Rastko Stanimirović, IV razred- 1. mesto

Učenica II razreda, Liva Turker osvojila je Oktobarsku nagradu za izuzetne rezultate u tekućoj nastavnoj godini, gde joj je dodeljena plaketa grada Jagodine
  • Liva Turker
Literarni konkurs ,,Lepo je voleti"

• Ivana Vukosavljević, IV razred- 1. mesto

Nagradni konkurs ,,Naš vojnik, naš heroj" u organizaciji Ministarstva prosvete i Ministarstva odbrane
  •  Luna Marković, IV razred- 1. mesto
Literarni konkurs „Smešne priče i pesme“
  • Adam Radovanović, II razred- 1. mesto
Nagradni konkurs “Novogodišnja čarolija”
  • Saša Vasilije Lisek, III razred, 1. mesto

  • Adam Radovanović 1. mesto

  • Marko Grujić, VI razred, 1. mesto

DRUGA MESTA

Konkurs „Na slovo Lj, kaži LjUBAV“
  • Lena Magdić, III razred – 2. mesto u kategoriji literarnih radova;
Likovni konkurs ,,Boje mog detinjstva”
  • Marija Vujović, IV. razred- 2. mesto
Likovni konkurs ,,Hristos voskrese, radost donese"
  • Luna Marković, IV razred- 2. mesto
Likovni konkurs "Heroji našeg doba 3"
  • Lena Magdić, III razred- 2.mesto
Literarni konkurs ,,Izvor žive reči”
  • Tamara Timotijević, 4. razred- 2. mesto
Konkurs "Dani ćirilice"
  • Adam Radovanović, 3. razred- II mesto
Konkurs "Krv život znači"- republički nivo
  • Aleksej Radovanović, IV razred- 2. mesto
10. literarni konkurs ,,Ko kaže da ne čitam lektiru?"
  •  Ivana Vukosavljević, IV razred- 2. mesto
I Tablin vaskršnji konkurs:
  • Saša Vasilije Lisek, III razred- 2. mesto
X međunarodni likovno-literarno-novinarski konkurs „Bogatstvo različitosti“:
  • Lena Magdić, III razred – 2. mesto
  • Aleksej Radovanović, IV razred – 2. mesto
Nagradni konkurs ,,Naš vojnik, naš heroj" u organizaciji Ministarstva prosvete i Ministarstva odbrane
  • Aleksej Radovanović, IV razreda - 2. mesto
Literarni konkurs „Smešne priče i pesme“
  • Mihaela Maljković, II razred- 2. mesto
Nagradni konkurs “Novogodišnja čarolija”
  • Mihaela Maljković, II razred, 2. mesto
  • Aleksej Radovanović, IV razred, originalni rad
Literarni konkurs “Jara Labud”
  • Luna Marković osvojila je 2. mesto.
V Tablin božićni konkurs
  •  Luna Marković, IV razred- 2. mesto
21. Međunarodno literarno-likovni konkurs „Deca vole čudne priče... avanture i junake iz knjige“
  • Ivana Vukosavljević, IV razred – 2. mesto 

TREĆA MESTA

Konkurs „Na slovo Lj, kaži LjUBAV“
  • Ivana Vukosavljević, IV razred – 3. mesto u kategoriji literarnih radova;
Republiki festival „Riznica talenata“
  • Adam Radovanović,
  • Sofoklis Nikola Dimopoulos,
  • Lena Magdić, III razred – 3. mesto
Takmičenje "Misliša 2022"
  • Marko Stanojević, 6. razred- III mesto
Takmičenje "Kengur bez granica 2022"
  • Aleksej Radovanović, 4. razred- III mesto
  • Rastko Stanimirović, 6. razred- III mesto
Nagradno likovni-literarni konkurs „Da li mi verujete?“
  • Aleksa Grujić, V razred - 3. mesto
Nagradni konkurs “Novogodišnja čarolija”
  • Luna Marković, IV razred, 3. mesto
  •  Aleksej Radovanović, IV razred, originalni rad
V Tablin božićni konkurs
  • Adam Radovanović, III razred - 3. mesto
21. Međunarodno literarno-likovni konkurs „Deca vole čudne priče... avanture i junake iz knjige“
  •  Aleksej Radovanović , IV razred – 3. mesto
Konkurs za decu „Kada đaci postanu vilenjaci“
  • Aleksa Marković, V razred- 3. mesto
  • Lena Magdić, III razred- specijalna nagrada
  • Luna Marković, IV razred- specijalna nagrada
Nagradni konkurs ,,Pismo Božić Bati”
  •  Kolektivni rad učenika 4. razreda- 3. mesto

POHVALE

“Radionica basnopisaca 2022”
  • •Adam Radovanović, Lena Magdić, Sofoklis Dimopoulos, Saša Lisek, III razred – apsolutni šampioni
    •Andrej Tasić, Ivana Vukosavljević, Teodor Milićević, Marija Vujović, IV razred – nagrada za inovaciju;
    •Aleksej Radovanović, Luna Marković, Marko Petrović, Tamara Timotijević, IV razred, druga nagrada u kategoriji Priče u slikama – strip.
Konkurs „Na slovo Lj, kaži LjUBAV“
  • Liva Turker, II razred – pohvala u kategoriji likovnih radova;
    Sofija Stamenković, II razred – pohvala u kategoriji likovnih rаdova.
Likovno - kaligrafsko republičko takmičenje sa međunarodnim učešćem ,,9. Dani Nikole Tesle”:
  • Tamara Timotijević, IV razred – pohvala
  • Aleksej Radovanović, IV razred - rad odabran za izložbu.
VI literarni i foto konkurs ,,Moj ljubimac”:
  • Marija Vujović, IV razred - pohvala za fotografiju u kategoriji ,,najmanji ljubimac”
Likovni konkurs ,,Plan za letovanje”
  • Tamara Timotijević, 4. razred - pohvala
Republiki festival „Riznica talenata“
  • Adam Radovanović i Lena Magdić, III razred – pohvala
Nagradni konkurs „Tabla Fest 22“
  • Mihaela Maljković, II razred – dve pohvale
X međunarodni likovno-literarno-novinarski konkurs „Bogatstvo različitosti“:
  • Marija Vujović, IV razred – pohvala
Nagradno likovni-literarni konkurs „Da li mi verujete?“
  • Viktor Radovanović, I razred - pohvala
  • Adam Radovanović, III razred - pohvala
  • Lena Magdić, III razred - pohvala
  • Tamara Timotijević, IV razred - pohvala
  • Aleksa Marković, V razred - pohvala
Nagradni konkurs “Biram Srbiju”
  • Lena Magdić i Adam Radovanović, III razred - pohvala
  • Aleksa Andrejić, I razred - pohvala
  • Liva Turker, II razred - pohvala 
  • Aleksej Radovanović, IV razred - pohvala
Pohvaljena pesma učenika III razreda, Lene Magdić i Adama Radovanovića, objavljena je u V broju video-časopisa “Čika Jova Zmaj”
Nagradni konkurs “Domovina se brani lepotom i znanjem”

• Učenici II razreda- pohvala

Njihova pesma objavljena je u VI broju video-časopisa “Čika Jova Zmaj”

Nagradni konkurs “Strip-kaiš”
  • Viktor Radovanović, I razred- pohvala
  • Slađana Nwakaego O’Brien Onyeka, II razred- pohvala
13. Medijana festival dečjeg stvaralaštva i stvaralaštva za decu
  • Lena Magdić- pohvala
Konkurs za decu „Kada đaci postanu vilenjaci“
  • Saša Vasilije Lisek, III razred -pohvala
21. Međunarodno literarno-likovni konkurs „Deca vole čudne priče... avanture i junake iz knjige“
  • Andrej Tasić, IV razred – pohvala
  • Lena Magdić, III razred – pohvala

OSTALE NAGRADE

Konkurs ,,Istorija slovenske pismenosti":

• Aleksej Radovanović, IV razred
• Luna Marković, IV razred

Grupni rad učenika OŠ “Crnjasnki” na nagradnom konkursu "Moje savršeno uskršnje jaje" osvojio je karte za film "Zečija akademija: Nemoguća misija".
Finale takmičenja "Čitam pa šta"
  • Adam Radovanović, 3. razred
  • Lena Magdić, 3. razred
  • Marko Petrović, 4. razred
  • Ivana Vukosavljević, 4. razred
Plasman u drugi krug književnog takmičenja "Čitam, pa šta" -
  • Adam Radovanović, 3. razred
  • Lena Magdić, 3. razred 
  • Marko Petrović, 4. razred 
  • Ivana Vukosavljević, 4. razred
Međunarodni dečji likovni konkurs malog formata Mini restART 2021
  • Radovi učenika Adama Radovanovića i Lene Magdić selektovani su za finalnu izložbu
Autorski strip Adama Radovanovića, učenika III razreda odabran je za izlaganje u okviru 34. izložbe autorskog stripa učenika Republike Srbije pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Centra za likovno vaspitanje dece i omladine Vojvodine i Strip vesti
Izložba likovnih radova dece i omladine Srbije „Prostor u dečjem likovnom izrazu“. <br>Za izlaganje su selektovani radovi sledećih učenika:
  • Mihaela Maljković, II razred
  • Slađana Nwakaego O’Brien Onyeka, II razred
  • Lena Magdić, III razred i
  • Aleksej Radovanović, IV razred
Likovni konkurs “Železnica u očima deteta”
  • Ivana Vukosavljević, IV razred- rad selektovan za izložbu
Likovni konkurs na temu ilustrovanja etikete za Eco Cup saksiju
  • Rad sa dizajnom Lune Marković je, nakon prolaska u uži izbor, glasovima publike odabran za štampanje
Na opštinsko takmičenje recitatora plasirani su učenici:
  • Marija Vujović, IV razred;
  •  Adam Radovanović, III razred;
  • Sofoklis-Nikola Dimopoulos, III razred;
  • Mihaela Maljković, II razred i
  • Lena Magdić, III razred