Nagrade i priznanja učenika u školskoj 2023/2024. godini​
Previous slide
Next slide

PRVA MESTA

KONKURS “HEROJI NAŠEG DOBA 5 - Učitelji, našeg znanja temelji”
  • Erva Nur Topsakal, 2. razred - 1. mesto u kategoriji likovnih radova
Na republičkom takmičenju iz fizike učenik 6.razreda Marko Petrović osvojio je prvu nagradu.

Marko Petrović osvojio je prvu nagradu.

Na okružnom takmičenju iz fizike učenik 6. razreda Marko Petrović osvojio je prvu nagradu.

Marko Petrović osvojio je prvu nagradu.

Turnir iz matematike bez granica

Aleksandr De Venecija, 1. razred - zlatna medalja
Todor Tasić, 1. razred – zlatna medalja

Oпштинском такмичењу у шаху

На општинском такмичењу у шаху Јанко Петровић је освојио прво место у категорији ученика трећег и четвртог разреда.

Opstinsko takmicenje iz matematike

Adam Radovanovic, 5.razred 1. nagrada
Aleksej Radovanovic, 6.razred 2. nagrada
Marko Petrovic, 6.razred 1. nagrada
Janko Petrovic, 3.razred 2. nagrada

DRUGA MESTA

KONKURS “DANI ĆIRILICE 2024”
  • Pinar Elif Oezdemir, 2. razred - 2. mesto u kategoriji inicijal
KONKURS “HEROJI NAŠEG DOBA 5 - Učitelji, našeg znanja temelji”
  • Gabrijela Živković, 5. razred - 2. mesto u kategoriji likovnih radova.
Učenica 6. razreda Luna Marković osvojila je 2. mesto na međuokružnom takmičenju u Smederevu (disciplina bacanje kugle 2kg).
  • Luna Marković
Na 50. jubilarnoj Smotri literarnog stvaralaštva pod nazivom “Izvor žive reči”,
  • Mihaela Maljković je osvojia 2. mesto u kategoriji proznih radova.
Okružno takmičenje iz fizike

Marko Petrović, 6.razred, 2.nagrada.

Turnir iz matematike bez granica

Aleksandra Elizabet Linč, 2. razred – srebrna medalja
Kosta Nikodijević, 2. razred – bronzana medalja
Janko Petrović, 3. razred – bronzana medalja
Zišuo Lin, 4. razred – bronzana medalja
Aleksej Radovanović, 6. razred – bronzana medalja

Opstinsko takmicenje iz matematike

 

Aleksej Radovanovic, 6.razred 2. nagrada
Janko Petrovic, 3.razred 2. nagrada

TREĆA MESTA

KONKURS "ŠANTIĆEVA REČ 2024"
  • Zeynep Muharrem, 1. razred - 3. mesto
KONKURS “DANI ĆIRILICE 2024”
  • Gabrijela Živković, 5. razred - 3. mesto u kategoriji ilustracije
KONKURS “SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA”
  • Todor Tasić, I razred - 3. mesto
Na okružnom takmičenju iz biologije učenici 6. razreda ostvarili su sledeće rezultate: Ivana Vukosavljević, 3.nagrada, Teodor Milićević, 3. nagrada.
  •  Teodor Milićević, 3. nagrada.
  • Ivana Vukosavljević, 3.nagrada
Radost Evrope, literarni konkurs "Gospodine Egziperi, srela sam Malog princa"
  • Mihaela Maljković- treće mesto

POHVALE

KONKURS "PALETA MOJIH SNOVA"
  • Zeynep Muharrem, 1. razred - pohvala i rad objavljen u katalogu
  • Erva Nur Topsakal, 2. razred - pohvala i rad objavljen u katalogu.
KONKURS “SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA”
  •  Kosta Nikodijević, II razred - pohvala -
  • Jelena Gajić - pohvala za uspešan kaligrafski mentorski rad
Učešće na književnoj koloniji
  • Sofija Stamenković i Mihaela Maljković
„ДАНИ ДЕЧЈЕ ПОЕЗИЈЕ И ПРОЗЕ“
  • Софија Стаменковић, ученица 4/1 ОШ „Црњански“ из Јагодине, за причу
    „Прича за лаку ноћ“ добила је похвалу.

OSTALE NAGRADE

KONKURS “CVRČAK I DRUGARI”
  • Kosta Nikodijević, II razred - objavljen rad u zborniku (rezultati će biti objavljeni naknadno.

KONKURS “ĆIRILICOM O ĆIRILICI”
  • Kosta Nikodijević, II razred - objavljen rad u zborniku

Pohvaljeni u kategoriji likovnih radova
  • David Živković, IV razred

  • Luna Marković, VI razred

Nagrađeni u kategoriji likovnih radova:
  • Aleksandr De Venecija, I razred

  • Zejnep Muharem, I razred

  • Alexandra Elizabet Lynch, II razred

  • Pinar Elif Oezdemir, II razred

  • Aleksa Andrejić, III razred

  • Slađana O’Brien, IV razred

  • Liva Turker, IV razred

KONKURS “O ČEMU MAŠTAM I SANJAM” Nagrađeni u kategoriji literarnih radova:
  • Kosta Nikodijević, II razred

  • Mihaela Maljković, IV razred

CENTAR ZA LIKOVNO VASPITANJE DECE I OMLADINE VOJVODINE I STRIP VESTI - NOVI SAD 36. Izložba autorskog stripa učenika Republike Srbije
  • Todor Tasić, I razred - rad odabran za izložbu

  • Sofija Stamenković, IV razred - rad odabran za izložbu

 PETI MEĐUNARODNI DEČJI LIKOVNI KONKURS Mini restART ,, U potrazi za pejzažima”
  • Aleksa Andrejić, III razred - rad odabran za izložbu
  • Adam Radovanović, V razred - rad odabran za izložbu

 

WORLD COMPETITION FOR CHILDREN’S DRAWING 2023
  • Gabrijela Živković, V razred - honorable mention
CENTAR ZA LIKOVNO VASPITANjE DECE I OMLADINE VOJVODINE I MEĐUNARODNI CENTAR KNjIŽEVNOSTI ZA DECU ZMAJEVE DEČJE IGRE - NOVI SAD 66. IZLOŽBA LIKOVNIH RADOVA DECE SRBIJE ''ILUSTRACIJA LITERARNIH DELA'' na temu: „TAJNE ŠEŠIRA BEZ DNA“
  • Sofoklis Nikola Dimopoulos, V razred – rad odabran za izložbu