Nagrade i priznanja učenika u školskoj 2022/2023. godini​
Previous
Next

PRVA MESTA

Likovni konkurs manifestacije “Dosta su svetu jedne Šumarice”
  • Timski rad učenika IV razreda:
  • Lene Magdić,
  • Adama Radovanovića, Sofoklisa Dimopoulosa i Saše Liseka - 1. mesto u kategoriji učenika I-IV razreda
Konkurs "Golubić 2022"
  • Lena Magdić, IV razred - 1. mesto u kategoriji učenika I-IV razreda

DRUGA MESTA

TREĆA MESTA

Literarni konkurs Društva učitelja Republike Srpske povodom stogodišnjice rođenja Dušana Radovića
  • Lena Magdić, IV razred - 3. mesto
Literarni konkurs "Nedovršena priča"
  • Lena Magdić, IV razred - 3.mesto
Konkurs "Nauka i umetnost" u organizaciji Centra za obrazovanje Kragujevac
  • Lena Magdić, IV razred - 3. mesto

POHVALE

WORLD CHILDREN’S DRAWING COMPETITION 2022
  • Lena Magdić, IV razred - Pohvala

OSTALE NAGRADE

Konkurs za 35. izložbu autorskog stripa učenika Srbije u organizaciji Centra za likovno vaspitanje dece i omladine Vojvodine
  • Viktor Radovanović, II razred - rad odabran za izlaganje
  • Aleksa Andrejić, II razred - rad odabran za izlaganje
  • Tamara Timotijević, V razred - rad odabran za izlaganje
  • Mihajlo Andrejić, VI razred - rad odabran za izlaganje
  • Aleksa Marković, VI razred - rad odabran za izlaganje
  • Aleksa Grujić, VI razred - rad odabran za izlaganje
Za 35. izložbu autorskog stripa učenika Srbije odabrani su radovi sledećih učenika naše škole:
  • Viktor Radovanović, II razred
  • Aleksa Andrejić, II razred
  • Tamara Timotijević, V razred
  • Mihajlo Andrejić, VI razred
  • Aleksa Marković, VI razred
  • Aleksa Grujić, VI razred
Literarni konkurs "Radovićev venac"
  • Lena Magdić, IV razred - rad izabran za objavljivanje u zborniku
Likovni konkurs "Imam pravo...":
  •  Adam Radovanović, IV razred - nagrada
57. Dečji oktobarski salon- za izložbu je izabran grupni rad učenika IV razreda:
  • Adama Radovanovića
  • Lene Magdić
  • Sofoklisa-Nikole Dimopoulosa.
Međunarodni dečji likovni konkurs malog formata Mini restART 2022
  • Adam Radovanović, IV razred - rad izabran za izložbu
  • Lena Magdić, IV razred - rad izabran za izložbu
  • Luna Marković, V razred - rad izabran za izložbu
Festival za decu i mlade "Recitacionica"
  • Janko Petrović, II razred - plasman na republički nivo

Oktobarska nagrada grada Jagodine
  • Sofoklis Nikola Dimopoulos, IV razred